Postări

Lasa mama....

what would you try if you had no fear .....?

Sa nu fii suparat ca am tipat!

Intre Altex si baloane?

Am transformat blogu intr'o rampa de lansare a mesajelor catreee tine ....cer scz cititorilor :))

Random thoght....si atat!

Dragul meu care te stii, te iubesc si asta nu se poate schimba....

Realitate! sau din ciclul"Da nu`i nimic,sunt consolat de mic. "