Postări

Sa nu fii suparat ca am tipat!

Intre Altex si baloane?

Am transformat blogu intr'o rampa de lansare a mesajelor catreee tine ....cer scz cititorilor :))

Random thoght....si atat!

Dragul meu care te stii, te iubesc si asta nu se poate schimba....

Realitate! sau din ciclul"Da nu`i nimic,sunt consolat de mic. "

Notite de seara!

Being grown-up sucks!