Postări

Postare nepublicata din 18.11.2016

SEC

De ce sa iubesti si sa lupti pentru un popor ?

Frunzulita iarba deasa, Mona mea este mireasa!

EPILÓG

And the only heart I own For you and you alone That's all, That's all...

De ce ?

Ce te face fericit/fericita ?-Melodia asta ....si cei 2 antieroi!

LA MULTI ANI MONICUTA!

Today is the last day of my 20 something!

Îmi construiesc uşor colţul meu de paradis